Menu

Péče o vlasy v létě

Když se stylistou stane letní vánek

Home » Krása » Péče o vlasy v létě - 07.2018

Při vysokých letních teplotách další vlna horka z fénu a žehličky vlasům potěšení opravdu nepřinese. Důvěru ve skvělý styling raději vložte do letního vánku.

Třicet stupňů ve stínu a potom ještě horký vzduch z fénu a žehličky? To pro vlasy opravdu není to pravé ořechové. V létě nechte vlasy jednoduše uschnout, udělá jim to dobře a ještě ušetříte čas. Všichni ale víme, že vítr dokáže udělat s vlasy divy. Pokud jim i přes přirozené usychání chcete dodat formu, pomohou vám stylingové produkty pro různé typy vlasů. Krémy na kudrliny, spreje na plážové vlny nebo arganový olej vám pomohou docílit přirozeně zvlněného a lesklého účesu. Také tužidlo na vlnité vlasy umí své. Všechny tyto produkty se nejčastěji aplikují do vlhkých vlasů. Abyste dosáhli ještě hezčího výsledku, vmasírujte je do vlasů jemně rukama.

Vlasová kúra aplikovaná jednou týdně vám také pomůže ke snadnější úpravě, když se vaším kadeřníkem stane vánek.

Také správná péče ještě před stylingem se zásadně podílí na celkovém výsledku. Ideálním základem jsou bohatě hydratační šampony. Pokud zatěžujete své vlasy barvením a jinými chemickými úpravami, pořiďte si šampon s pečujícími oleji. Snad už ani nemusíme připomínat, že po šamponu má následovat vyživení vlasů kondicionérem. Uzavře svrchní vrstvu vlasů a dodá jim lesk a celkově je uhladí. Mokré vlasy jsou mnohem náchylnější k poškození. Takže si dávejte pozor, abyste je při vysoušení příliš nedrhli ručníkem. Protože přílišným třením narušíte jejich strukturu a budou střapaté jako šišky, zkřehnou a ztratí lesk. Proto nechoďte spát s mokrými vlasy.

BUCH TIPP Sprej se solí

Stylingový sprej Langhaarmädchen Beach Style se solí z Mrtvého moře vykouzlí na vlasech přirozeně krásné letní vlny, aniž byste je musela složitě upravovat, a zároveň je chrání proti poškození vysokými teplotami.

 

BUCH TIPP Máslo na vlasy

alverde vlasové máslo s avokádovým olejem, bambuckým máslem a kakaovým máslem intenzivně pečuje o roztřepené a křehké vlasy. Vlasy budou dlouhodobě hydratované a získají krásný lesk.

BUCH TIPP Tužidlo na vlnité vlasy

Balea tužidlo na vlnité vlasy poskytuje vlasům trvalý tvar, bohaté lokny a fascinující lesk bez slepení. UV filtry navíc chrání vlasy před škodlivým slunečním zářením.

 

Nahoru
OKDalší informace