Menu

183 DAYS by trend IT UP

Vítejte ve světě vždy aktuální krásy

Home » Krása » 183 DAYS by trend IT UP - 09.2018

Jsou stále trendy, jdou s dobou a nikdy nejsou starší než 183 dní. To platí pro všechny produkty dm značky 183 DAYS by trend IT UP.

Nová generace produktů v oblasti krásy: Vždy trochu bláznivější, odvážnější, více na scéně a vždy ví, co je zrovna in. To je 183 DAYS by trend IT UP, jejíž produkty vyvinuli přední světoví výrobci kosmetiky. Produkty 183 DAYS vás budou bavit, vyprávějí totiž příběh a nabídnou vždy něco navíc: více třpytu, lesku, více vůně, barev… prostě více zábavy! Parketou této značky je mezinárodní scéna krásy a aby vždy uchopila všechny trendy, bude se obsah její kolekce každých 183 dní měnit.

Tužku All-Over-Liner v mnoha barevných variantách můžete použít zcela podle nálady, je pouze na vás, zda s ní vykonturujete rty nebo raději oční linky. A mnohostranný matcha prášek už nemusíte pouze pít, protože v pudru Loose Shaker Matcha spolehlivě zamaskuje začervenání pleti a zmatní ji. Extrakt ze zeleného čaje navíc zklidňuje pokožku. A řasenky? Ty vás budou bavit díky svému inovativnímu balení v tubě.

Veselé balzámy na rty vám osladí den anebo zvednou náladu vaší kamarádce, protože se přímo nabízejí jako skvělý dárek. Extravagantní oční stíny Eye Foils zase slibují nezapomenutelně blýskavé zážitky. Jejich krémová, kompaktní textura v metalicky třpytivě-zlatém provedení rozzáří vaše oči.

Říkáte si, zda není na čase změnit look? Neváhejte, nakupte online na dm.cz, tvořte a bavte se. 183 DAYS udává tempo scéně dekorativní kosmetiky, její produkty jsou nové, svěží a brzo zase zmizí z regálu, tak si pospěšte!

 

Co byste měla vědět o 183 DAYS?

  • Je mladší sestrou oblíbené dm značky trend IT UP.
  • Seženete ji exkluzivně v prodejnách dm a na online shopu.
  • Je mladá, odvážná a bláznivá.
  • Vždy jde s dobou.
  • Inspiruje se mezinárodní beauty scénou.

 

Nahoru
OKDalší informace