Menu

Modrý trend: Proč je modrá aktuálně dobrá

Interiéroví odborníci doporučují odstín „Lost at Sea“ jako barvu pro rok 2020

Home » Inspirace » Modrý trend: Proč je modrá aktuálně dobrá - 01.2020

S novou trendy barvou již pomalu slyšíme šumění vln. Odborníci zabývající se interiérem se shodují, že barvou pro rok 2020 je odstín modré Lost at Sea. Jak s ní doma naložit?

I když venku vládne zima a nám se kolikrát nechce ani vystrčit nos, stále můžeme zavřít oči a snít o moři. V této sezoně vás k němu ještě lépe donesou interiérové doplňky v trendy barvě pro rok 2020 Lost at Sea. Je úplně jedno, z jakého úhlu a v jaký čas se na moře podíváte, protože vždy uvidíte něco jiného. Tahle barva si rozumí hned s několika podobnými nuancemi, které přecházejí od jasně modré přes šedou až k zelené a tyrkysové. Díky tomu ještě lépe najdete ten ideální tón, který vnese mořský příboj i do vašeho obydlí.

Podle psychologie barev modrá uklidňuje, takže se tato jemná varianta dokonale hodí do všech pokojů, v nichž chcete příjemně odpočívat, ať už jde o ložnici, koupelnu nebo obývací pokoj. Výraznější modrá se hodí k dřevěným a přírodním materiálům a v kombinaci se světlými polštářky a koberečky vytvoří vznešenou kombinaci. Jestliže tón přechází až do mořské zelené, vsaďte naopak na teplé kontrasty s měděnou barvou, díky kterým nebude místnost působit příliš studeným dojmem.

Zářivě modrá

Dopřejte náležitou péči i svému nábytku, podlahám a doplňkům, aby nová trendy barva zářila co možná nejdéle.

  • Šetrný: Ulpělo během oslav šampaňské i na parketách na podlaze? Jednoduše je vytřete vodou s čističem na parkety Denkmit, který disponuje ojedinělým pečujícím komplexem.
  • Praktická: Ušetřete si práci díky prachovce s držákem od Profissimo, jejíž elektrostatická vlákna přitahují prach jako magnet a pomohou vám udržet
    nábytek stále hezky čistý.
  • Spolehlivý: Čistič koberců Denkmit spolehlivě odstraňuje nečistoty a zároveň chrání před rychlým opětovným znečištěním. Využít ho můžete i na polstrování.
Nahoru
OKDalší informace