Menu

Make-up trendy

Ohňostroj barev

Home » Krása » Make-up trendy - 02.2016

1. Pop pink

Make-up-trendy: Ženy s růžovou rtěnkou

Růžová. Jako polibek z 80. let: Na přehlídkových molech představujících trendy na jaro a léto byly rty ve svěžích a něžně hravých tónech růžové zcela nepřehlédnutelné. Nosí se extrémně matné rtěnky, ale zároveň se tuto sezónu na výsluní vrací také šťavnatý lesk na rty. Líčení očí by v tomto případě mělo zůstat decentní. Výrazný odstín rtěnky může také upozornit na nepravidelný tvar rtů, zaměřte se proto na dokonalé vykreslení. Pokud upřednostňujete matný look, můžete celé rty vymalovat konturovací tužkou. Dejte si práci s precizním nanášením, odměnou vám budou rty k nakousnutí.

Náš tip:

Náš tip pro bělostně zářivý úsměv: Pokud mají vaše zuby nažloutlý nádech, vybírejte chladnější odstíny rtěnek s modrými podtóny. K našedlému zabarvení zubů se zase hodí spíše teplejší odstíny.

2. Washed out

Make-up-trendy: Žena washed out make-up

Šedá. Tento trend stojí v přímém protikladu k výrazně zářivým barvám. Washed out, tedy doslova seprané, vybledlé, téměř neviditelné líčení je dalším velkým letošním hitem. Jemné a decentní smokey eyes, oči lehce vystínované světle šedými tóny, průsvitné odstíny slézové a šedorůžové, které vytváří širokou oční linku. K tomu jemný nádech broskvové pod obočím. Šedé oční stíny můžete nanést pouze k vnějším koutkům nebo kolem celého oka. Přesvědčte se, že „vyšisované“ nemusí znamenat nudné, ale tajemně okouzlující.

3. Oranžové efekty

Make-up-trendy: Žena oranžová oční linka

Oranžová. S odvážnou a nepřehlédnutelnou oranžovou na očních víčkách se letošní jaro jistě často setkáte. Osobité kouzlo tohoto looku spočívá v tom, soustředit se na jeden nečekaný detail a docílit tak výrazného účinku. Jednoduše naneste klasickou oční linku, jenže v neobvyklém oranžovém odstínu. Nebo můžete do vnějšího očního koutku namalovat malý oranžový trojúhelníček. Rafinovaně budou v této šťavnaté barvě působit i kočičí oči s prodlouženou linkou nahoru do špičky. Nebojte se ani dvojbarevných hrátek, kdy žlutá přechází v oranžovou. Ale pozor: Pokud na víčka použijte nápadné signální barvy, ostatní make-up by měl zůstat decentní.

Náš tip:

Tento look skvěle podtrhnou výrazné a nápadně dlouhé řasy. Řasy si můžete nechat prodloužit v kosmetickém studiu. Nebo vyzkoušejte umělé nalepovací řasy od s.he stylezone.

4. Hlas moře

Make-up-trendy: 2 ženy modré oční stíny

Modrá. Barvy oceánu od azurové, přes vodově modrou, až po tyrkysovou jako oční stíny, linky nebo řasenka. A navíc ještě něco netypického, co dodá vašemu vzhledu rebelský nádech. Při nanášení modré řasenky se například zaměřte pouze na střed řas. Oční stíny zase můžete aplikovat jen do vnitřního koutku, ve tvaru půlměsíce na horní víčko, nebo jimi orámovat celé oko. Nechte se inspirovat proměnlivou krásou mořské hladiny. Hnědým očím dodají modré oční stíny intenzivní výraz. Modroočkám budou slušet syté odstíny, jako je tyrkysová. K zeleným očím se modrá příliš nehodí, duhovka by mohla působit nevýrazně.

Nahoru
OKDalší informace