Menu

Make-up: Jarní pozdrav pastelovými barvami

Ahoj, jaro!

Home » Krása » Make-up: Jarní pozdrav pastelovými barvami - 03.2019

Během několika týdnu se krajina kolem nás opět natrvalo probudí ze zimního spánku a obklopí nás barevnými skvosty. My si jemné květy v pastelových tónech přivoláme již nyní.

Barevný mix

Frau mit zartem Augen Make-up im Pfirsichton.Povedené líčení hrající všemi barvami již nevyžaduje výstřední křiklavé odstíny. Pastelové tóny vám pomohou docílit jemných přechodů.

Naneste jemný odstín růžové na pohyblivé oční víčko a nad něj až k obočí vklepejte broskvové oční stíny. Oční koutek rozzařte rozjasňovačem a celý look podtrhněte leskem na rty ve světle růžové barvě.

 

 

 

 

Růžová souhraFrau mit schimmerndem Augen Make-up in Rose

Protáhněte rozjasňovač z lícních kostí až na oční víčka a vytvořte harmonickou souhru, která osvěží váš look během jarních dní.

Rozjasňovač s akcenty růžové naneste nejen nad lícní kosti, ale vytvarujte jej do písmene C až na horní oční víčka. Vnější koutek oka ještě můžete zvýraznit tmavším růžovým stínem.

 

 

 

 

 

Stříbrný pohled

Frau mit metallischen LippenglossVýrazné stříbrné akcenty vás vytrhnou ze zimního snění a všem kolem dokáží, že méně je někdy více.

Toužíte po svěžím a zářivém pohledu? Pak naneste do vnitřního koutku oka bohatou dávku stříbrného očního stínu a postupně jej rozetřete do ztracena směrem k vnějšímu koutku. K takovému líčení se nejvíce hodí metalický lesk na rty.

 

 

 

 

 

 

Žluté hrátky

Frau mit gelben Lidschatten

Grafické ornamenty vpřed! Skočte do jara zvesela spolu se žlutavým líčením očí.

U tohoto líčení nejprve sáhněte po bázi pod oční stíny. Poté naneste žlutý stín na pohyblivé oční víčko a nad něj ještě světlejší zářivý odstín. Nakonec se nebojte kreativně dozdobit oči žlutou linkou, kterou můžete vytvořit jakékoliv grafické ornamenty

Nahoru
OKDalší informace