Menu

Letní manikúra

Nebojte se experimentů

Home » Krása » Letní manikúra - 06.2018

Lesk se stává matem a špičky jsou novým obloukem. Letos v létě opustíme při úpravě nehtů uzdu své fantazii. Jdete do toho s námi?

Ostré jako břitva

Nomen est omen: Dlouhé nehty sbíhající se do ostrých a špičatých konců vládnou nadcházejícím trendům. Nakolik vzbuzuje tato úprava rozruch, tolik zároveň vyvstává otázek ohledně jejich praktičnosti. Pokud nejste zvyklá nosit dlouhé nehty, nezoufejte. Nehty připomínající dýku si můžete dopřát i v kratší variantě. Obzvláště hezky vynikne na krátkých prstech s širokou nehtovou ploténkou. Ostrost špičky raději zapilujte tak, abyste nebyla nebezpečná sobě ani svému okolí. A chcete-li předejít bolestivě zlomenému nehtu, zvolte gelové nehty, které vydrží mnohem více.

Produktový tip:

Dokonalá forma. Se skleněným pilníkem ebelin precizně a šetrně vytvarujete každý nehet.

Jak na to:

  • Nejprve si zvolte střed, kde by měla být špička.
  • Pilník položte doprostřed nehtu a strany postupně pilujte směrem dolů.
  • Pokuste se docílit takového stavu, kdy se boční linie nehtu téměř ztratí.

Nahota bez hranic

Nude odstíny budeme letos nosit v ještě více béžové, průhlednější a jemnější variantě. V ideálním případě by barevný lak měl působit jako přirozená barva nehtu. U tohoto looku rozhodně nesmí chybět vysoce lesklý krycí lak, který jej dovede k dokonalosti.

Produktové tipy:

Přirozený. Lak na nehty s.he stylezone Perfect Nudes (odstín 320/010) v hedvábném odstínu dodá nehtům dlouhotrvající, přirozeně krásný a zdravý vzhled.

Základní. trend IT UP lak na nehty Foundation (odstín 010) nechá vyniknout kráse vašich přirozených nehtů. Lak zaujme sametově jemným finišem.

Náš tip: Nejlépe vyniknou nude odstíny, které jsou o tón tmavší nebo světlejší než přirozená barva nehtu.

Lesk, kam se podíváš

Nehtům nastává doba zářivá. Pokud chcete být in, vytvořte na svých rukách efekt mokrých nehtů. Chybu neuděláte, ani když své nehty zdánlivě pokryjete skleněnou vrstvou. Tohoto výsledku docílíte pomocí několika vrstev extra lesklého laku na nehty nebo top coatu.

Produktový tip:

Gelový. Gelový lak na nehty s.he stylezone Ultra Stay (odstín 322/210) s inovativní gelovou texturou vykouzlí na nehtech fantastický lesk, který vydrží až 10 dní.

Nezkrotná hravost

Chcete znát tajemství současných módních trendů? Barvy! A s tímto trendem drží krok také manikúra. Povoleno je vše, co se vám líbí, od zářivě žluté a oranžové přes brčálově zelenou a nebesky modrou až po ultrafialovou. Třešničku na barevných nehtech vytvoří nejrůznější samolepky, razítka a hravé ozdoby. Nedržte se pravidel, avšak myslete na to, že výsledek by neměl vypadat jako lekce kreativních řemesel.

Produktové tipy:

Nebesky modrý. Lak na nehty trend IT UP Volume & Shine (odstín 483) v barvě nebeské modři vynese vaše nehty na výsluní.

Veselý. Lak na nehty s.he stylezone Quick’n Crazy (odstín 323/610) vás překvapí krátkou dobou schnutí díky inovativní gelové receptuře.

Nálepky, pajetky nebo kamínky a třpytky neodmyslitelně patří k trendy hitům tohoto léta.

A zase ta růžová

Růžová zavládla už loni. Tehdy se ale držela spíše v jemnějších tónech. Letos naopak následuje pravidlo, že čím zářivější, tím lepší.

Produktový tip:

Intenzivní. Lak na nehty trend IT UP N°1 (odstín 291) má perfektní krycí schopnost a velmi dobrou odolnost.

Francouzský šarm

Francouzské nehty jsou zpět, ale v decentnější formě. Konce nehtů by totiž neměly sněhobíle zářit, ale uchylují se spíše k mléčným tónům, které se příliš neodlišují od přirozené barvy. Nehtové ploténky si vystačí se základním barevným lakem. Odvážnější však mohou opět sáhnout po hravější variantě.

Produktové tipy:

Uzavírací. Se svrchním lakem trend IT UP UV Powergel High Shine docílíte perfektního zářivého finiše s efektem gelových nehtů.

Vyrovnávací. Vyplňovač rýh trend IT UP Perfect Ridgefiller vyplňuje nerovnosti nehtu a je vhodný jako podkladový lak.

Jak na hravé francouzské nehty s barevnými špičkami:

  • Nehty zkraťte a zapilujte do obloučku.
  • Nerovnosti v nehtu zahlaďte pomocí vyplňovače rýh nebo podkladové báze.
  • Naneste lak na nehty v nude nebo rosé odstínu.
  • Až lak zaschne, nalakujte špičky barvami podle vlastní chuti. Pro definování špiček vám pomohou šablony na francouzskou manikúru.
  • Nakonec přelakujte svrchním lakem.

Retro nádech

Rosé, perleťové nebo jemné a téměř neznatelné odstíny nehtů, kterým dávají přednost většinou starší dámy, se letos hodí ke všem věkovým kategoriím. Nejžhavějším a nejoblíbenějším tónem se stává růžově zlatá.

Produktový tip:

Perleťový. Lak na nehty s.he stylezone Quick’n Crazy (odstín 323/605) na vašich nehtech zazáří milionem barev.

 

Inspirace na Instagramu

Nahoru
OKDalší informace