Menu

Kombinovaná péče o pleť

Neztrácejte čas a používejte kombinované produkty

Home » Krása » Kombinovaná péče o pleť - 05.2018

Produkty 2v1 značí minulost. Dnešek reprezentuje multitalentovaná kosmetika. Akorát uvařit kávu zatím neumí.

Mužská pokožka má své specifické požadavky. To víme již dávno. Těmto požadavkům by proto měli přizpůsobit také obsah své kosmetické skříňky. Výrobci to vědí, proto zásobují trh neustálými novinkami cílenými na určitou oblast nebo problém. Jenže koho by bavilo prodírat se nespočtem produktů, než najdete ten, který právě potřebujete? Individuální péče zkrátka stojí čas. Proto začíná sílit oblíbenost kombinované kosmetiky, s níž v jednom kroku ošetříte hned několik partií naráz.

3 v 1

Balea MEN Clean & Care mycí gel 3v1 s kyselinou salicylovou a látkou Evermat™ je vyvinutý speciálně pro potřeby mužské pleti. Čistí póry do hloubky, zamezuje vzniku nečistot a přebytečného mazu a zároveň je spolehlivě odstraňuje.
Účinky: Hloubkové čištění, zmatňující efekt, méně ucpaných pórů.

alverde MEN oční gel 3v1 hydratuje oční partie, zmírňuje vrásky a otoky a postará se o uvolňující a svěží pocit. Kombinace kyseliny hyaluronové a látky Cova B Trox pokožku hydratuje a zároveň ji vyhlazuje.
Účinky: Vypnutá pleť v okolí očí, méně otoků a chladicí efekt.

4 v 1

alverde MEN pleťový fluid 4v1 s Q10, vitamínem E, výtažkem z čaje a přírodními oleji vysoce pečuje, posiluje a chrání mužskou pleť. Sezamový olej, přírodní phytosteroly z oliv a rostlinný glycerin se postarají o příjemný pocit. Díky lehké textuře se rychle vstřebává.

Účinky: Pevnější pleť, více elasticity, více hydratace, nová energie.

5 v 1

 

 

Balea MEN Energy Q10 pleťový gel zásobuje unavenou a stresovanou mužskou pleť novou energií a svěžestí. Hydratuje pleť po dobu 24 hodin a posiluje její ochrannou bariéru

Nahoru
OKDalší informace