Menu

Holografické 3D líčení

Zkuste líčení z nadpozemských sfér

Home » Krása » Holografické 3D líčení - 07.2018

Třpytivé, barevné a proměnlivé. Holografické líčení vás díky svým 3D efektům zanese do sfér nadpozemské krásy.

Holo na očích

Holografické oční stíny vytvářejí fascinující duhové efekty a působivé odlesky.

Zatímco bílé a stříbrné třpytivé odstíny působí jemně a hedvábně, tmavší odstíny zintenzivní celkový look a hodí se na slavnostní příležitosti. Pro zvýraznění holografických efektů nanášejte oční stíny navlhčeným štětečkem na oční víčka, na která nejprve aplikujte také jemně navlhčenou oční bázi. Líčení nakonec zafixujte sprejem na make-up, abyste oslnivě zářila po celý den.

Produktové tipy:

s.he stylezone rozjasňující duo korektor můžete aplikovat na spodní linie řas, čímž se oči okamžitě projasní, nebo jej naneste na vnější část očí, ať už na víčka, nebo vnější koutky.

Vysoce pigmentovaná a jemná struktura očních stínů trend IT UP Holo se snadno aplikuje a jednotlivé třpytivé odstíny můžete kombinovat. Buďte nepřehlédnutelná.

Holo na nehtech

Aktuální nabídka laků na nehty překypuje bohatou škálou metalických, zářivých a holografických odstínů, jejichž názvy se inspirují u jednorožce, mořské panny, duhy nebo kaleidoskopu.

Po pečlivé manikúře přetřete nehty vyplňovačem rýh, který skvěle poslouží jako podkladový lak a zaručí vám rovnoměrný a dlouhotrvající barevný výsledek. Třpytivá záře se poté objeví většinou již po nanesení první vrstvy barevného laku. Avšak pro ještě působivější efekt dopřejte nehtům dvě barevné vrstvy. Po použití spreje pro urychlení zasychání laku bude vaše nehtová ozdoba spolehlivě zapečetěna a vy můžete ihned bez obav vyrazit za zábavou.

Produktové tipy: 

Přeneste se do nové dimenze s lakem na nehty do trend IT UP Holo. Elegantní třpytivě fialová barva upoutá každého. Díky širokému aplikátoru se snadno nanáší.

trend IT UP vyplňovač rýh na nehty Mineral se zpevňujícím Hexa-3 komplexem vytváří flexibilní, vytvrzený ochranný film a je vhodný i jako podkladový lak.

Holografický svrchní lak se postará o nadpozemsky jiskřivý výsledek i klasického barevného laku.

Holo na rtech

Mýdlové bubliny a perleťové mušle se nám doslova barevně proměňují před očima podle toho, pod jakým úhlem na ně hledíme. A to samé platí i pro holo líčení rtů. Díky jiskřícím, světlo odrážejícím pigmentům obsaženým v lesku budou vaše rty hrát všemi barvami a vytvářet fantastické 3D efekty. Přes den jej můžete nosit samotný, večer pod něj aplikujte ještě rtěnku. Přetřete rty ihned, jakmile zaschne rtěnka, pod niž opět nezapomeňte použít bázi. Pozornost je u tohoto líčení zaručena.

Produktový tip:

alverde lesk na rty s 3D efektem a třpytkami propůjčí rtům okouzlující třpytivý vzhled. Lesk na rty lze používat samostatně nebo jako vrchní vrstvu na rtěnku.

Jemně třpytivá svrchní tužka na rty trend IT UP Holo Lip (odstín 030) s pigmenty odrážejícími světlo a proměnlivým holografickým efektem vykouzlí opticky plné rty.

Andrea Malessardi, make-up artistka

»Díky produktům s holografickými efekty bude váš make-up působit hravě, svěže a přitom elegantně. Vrstvěte je a vzájemně kombinujte jednotlivé odstíny a pokaždé vykouzlíte originální barevný look.«

 

Holo na tváři

Holografické efekty vytvářejí na tváři svěží odlesky a zvýrazní její rysy. Pleť vyzařuje multidimenzionální barevnou škálou od žluté přes růžovou až po fialovou, se světlo odrážejícími stříbrnými a zlatými částečkami. Jakkoliv to možná zní zvláštně, i přes tuto úchvatnou záři působí pleť přirozeně rozjasněně. Své také dokáže holo podkladová báze. Jakmile ji vyzkoušíte, nebudete se jí chtít vzdát. Také s holografickým fixačním pudrem docílíte proměnlivého projasnění. Navíc obsahuje pigmenty, které působí jako změkčovadla, díky nimž je pleť sametově hebká a make-up zafixovaný.

Pro dosažení přirozeného projasnění pleti s lehkými 3D odlesky přidejte do své podkladové báze pár kapek holo báze. Poté zvýrazněte lícní kosti a oblast pod obočím. K tomu se vám bude hodit holografický rozjasňovač v tužce, ale můžete použít i tekutý. Při správně zvolené intenzitě rozehraje holografická kosmetika na vaší tváři úchvatnou podívanou.

Produktové tipy:

Proměnlivý sypký pudr trend IT UP Holo Finish s holografickými, perleťovými pigmenty vytváří zářivé kontury obličeje a sametově fixuje make-up.

Narůžovělá proměnlivá rozjasňující báze trend IT UP Holo Face se sametově jemným složením vytváří sjednocený vzhled pleti a zvýrazňuje kontury.

Inspirace z Instagramu

Nahoru
OKDalší informace