Menu

Days of beauty

Nebojte se experimentů a buďte každý den jiná

Home » Krása » Days of beauty - 04.2019

Změna je kořením života. Opulentní barevné kombinace a napínavé kontrasty vás provedou každý den zcela novou stezkou vašeho stylingu.

Chcete být in, jít s dobou, ale nejste si jistá, jaké trendy aktuálně frčí? Zavítejte do prodejen dm, kde vám poradí zkušení spolupracovníci, který produkt by ve vaší kosmetické taštičce teď rozhodně neměl chybět, aby podtrhnul váš osobitý styl a zároveň vám dopřál možnost být každý den někým jiným. Protože každá z nás může být každý den jinak krásná.

Každá změna znamená jiný úhel pohledu na naši osobnost. Nebojte se experimentovat, vyniknout a zaujmout. Days of Beauty – to je každý den v roce, pokaždé jiný, pokaždé výjimečně krásný. Vždyť každá žena je krásná. Stačí se jen správně podívat.

 

Od jemné po sytou

Buďte odvážná a sáhněte po odstínech fialové, jako je ametyst, které zvýrazní vaše oči, rty i nehty. Doplňte je neutrálními barvami a přírodními materiály.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od decentní k divoké

Nezáleží na tom, zda výrazněji nalíčíte rty nebo oči, důležité je, abyste přidali na intenzitě a vrstvení. Nebojte se sáhnout po tmavé konturovací tužce a doplnit ji sytou rtěnkou, při kouřovém líčení se vraťte k tmavším odstínům.
Výrazné líčení doplňte romantickými vzory z rostlinné i zvířecí říše.

Tip: Silné akcenty nesnesou žádnou konkurenci, proto ponechte zbylý look decentní.

 

 

 

 

 

 

 

Od klasiky k tmavé

Červené rty odpradávna spojujeme s erotikou. Od teď přeneseme syté rty v tmavých odstínech do každodenního stylingu. Skvěle je doplní pestrobarevné detaily ve folklórním duchu.

Tip: Nejen rty, ale také vlasy oblečte do červené. Sáhněte po měděném tónu a vlasy spleťte do copu.

 

 

 

Nahoru
OKDalší informace