Menu

Černé linky

Výrazné líčení pro podmanivý pohled

Home » Krása » Líčení a trendy » Černé linky - 10.2016

Grafické vzory, minimalistické kontury, extravagantní tvary. Ať už si zvolíte jakoukoli oční linku, černá hraje v této sezóně jednoznačně prim. A to nejen na očních víčkách, ale i na řasách a nehtech.

Grafické oční linky vypadají skvěle a přitahují pozornost. Aby se toto malé umělecké dílo podařilo, chce to trochu cviku. Výsledek však stojí za to. Inspirujte se kreativními a odvážnými looky.

Outline

Tento minimalistický, ale výrazný look spočívá v obkreslení přirozeného tvaru očí, ovšem v předimenzované velikosti. Linka je přitom protažena daleko od očního koutku. Optimální je proto tužka nebo fix na oči s širokým hrotem.

schoenheit-1-ab_2016-08

Jak na to: Místo abyste linku nakreslila jedním tahem, vyznačte si malé body do požadovaného tvaru, které poté jen snadno spojíte a vytvoříte tak plynulý přechod. Pro začátečnice s nejistou rukou jde o nejjednodušší metodu, jak nanášet oční linky.

Tajemný rám

V podstatě jde o obdobu klasické protažené oční linky, které se někdy přezdívá vlaštovčí. Tato se však skládá z vícero různě dlouhých linek, což ve výsledku působí neotřele a tajuplně.

schoenheit-2-ab_2016-08

Jak na to: Začněte linkou kousek pod spodním okrajem řas. Tu protáhněte do vlaštovčího ocásku, který zároveň vytvoří horní ohraničení. Poté vykreslujte jednu po druhé další, různě dlouhé linky, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Pro tento postup je ideální tužka na oči s krémovou konzistencí.

Geometrické hrátky

Grafické vzory na vnějším okraji víčka jsou hitem této sezóny. Ať už jde o motiv paprsků, hvězd, nebo jiné abstraktní obrazce, fantazii a vlastní kreativitě se meze nekladou. Nebojte se vytvořit osobitý autogram díky tekutým linkám.

Halber Stern. Graphic Liner am äußeren Lidstrich sind der Make-up-Hit in dieser Saison. Ob es sich nun um Sonne, Mond, Sterne oder etwas Abstraktes handelt – man kann der Fantasie und Kreativität freien Lauf lassen.

Jak na to: Ostré kontury a čisté tahy jsou alfou a omegou tohoto grafického looku. Doporučuje se připravit si jednoduchou šablonu, která usnadní práci a zaručí přesné tvary. Navíc zajistí stejný výsledek u obou očí.

Cat Eye XXL

I sexy orámování očí v podobě takzvaných kočičích očních linek je v letošní sezóně výrazné a nepřehlédnutelné. Oční linka XXL nejlépe působí v matných, kouřových tónech černé.

Cat Eye XXL. Cat Eyes fallen in dieser Saison besonders dick aus. Der XXL-Lidstrich im Grunge-Look wirkt am besten in matten, rauchigen Schwarztönen.

Jak na to: Nejdříve vykreslete silnou linku na horním i spodním víčku. Přitom se držte co nejblíže okraje řas. Asi jeden centimetr od vnějšího očního koutku pak obě linky spojte, takže vznikne tvar písmene V. Barvu můžete jemným štětečkem ještě trošku rozmazat. Pokud použijete i extra černou řasenku, bude váš pohled opravdu uhrančivý.

 

 

Nahoru
OKDalší informace