Menu

Buď dokonalá ve své jedinečnosti

Perfekcionalismus patří včerejšku

Home » Krása » Buď dokonalá ve své jedinečnosti - 03.2018

Perfekcionalismus patří včerejšku. Dnešek se nese ve znamení autentičnosti a individuality. Nové make-up trendy vám pomohou podtrhnout vaši osobitou krásu.

Bláznivé nehty

bunte nägel, die hinter dem kopf verschränkt sind

Proč se zaměřovat jen na jednu barvu, když máte na výběr z nepřeberného množství odstínů, které lákají k vyzkoušení? Záleží jen na vás, zda zvolíte pět různých barviček, nebo si pohrajete s kombinací dvou harmonicky sladěných tónů. Hlavní je, aby vás výsledek bavil a pohled na ruce neomrzel.

Budete potřebovat:

 • podkladový lak
 • laky na nehty ve třech k sobě ladících odstínech
 • svrchní lak

Jakmile zaschne podkladový lak, začněte nanášet vybrané laky na nehty. Dvojitá vrstva zvýší odolnost a prodlouží výdrž. Následný svrchní lak barvu zafixuje a dodá nehtům zářivý lesk.

Produktové tipy:

1. Růžový. Lak na nehty trend IT UP Double Volume & Shine (odstín 030) vytvoří efekt gelových nehtů s vysokým leskem. 2. Oranžový. Lak na nehty trend IT UP N°1 (odstín 111) má perfektní krycí schopnost a výdrž. 3. Gelový. Lak na nehty s.he stylezone Ultra Stay (odstín 322/300) vykouzlí na nehtech fantastický barevný výsledek.

Rozmazané rty

Dávno pryč jsou doby, kdy jste musela před nanesením rtěnky precizně vymalovat kontury rtů. Aktuální trendy dovolují rtěnku nanést ležérně klidně jen do středu rtů a ledabyle ji rozetřít i mimo ně. Tohoto rozmazaného efektu nejsnadněji dosáhnete, když rtěnku vklepete do rtů prsty. Štětečky i konturovací tužky si mohou u tohoto looku klidně dopřát oddechový čas.

Budete potřebovat:

 • peeling na rty
 • balzám na rty
 • výraznou matnou rtěnku

Pro tento look vyžadují rty nejprve trochu péče. Bez prvotního peelingu a balzámu se dál nehnete. Do jemně ošetřených rtů vmasírujte rtěnku. U tohoto líčení nemusíte dávat pozor ani na nepřetahování kontur, ani na pečlivé a jednotné nanesení barvy do všech míst. Stačí zvýraznit střed rtů a barvu poté rozetřít do stran. Nakonec je dobré rty opět vyživit balzámem.

Produktové tipy:

1. Matná. Rtěnka trend IT UP Ultra Matte (odstín 472) vyčaruje sametově hebké a intenzivně barevné rty. 2. Přírodní. Rtěnku alverde Color & Care (odstín 10) s výtažky z bambusových listů, růží a malin musíte mít.

 

Přiznejte barvu

Barvy této sezóny jsou zářivé a intenzivní. Dovoleno je vše, co vybočuje z klasiky. Žlutá, sytě růžová, limetková, kobaltová modř nebo fialková. Zvolte si jednobarevné stíny podle nálady a naneste je prsty na celou plochu horních pohyblivých víček.

Budete potřebovat:

 • podkladovou bázi pod oční stíny
 • barevné oční stíny
 • lesk na rty

Bez podkladové báze by vám radost z tohoto líčení nevydržela příliš dlouho. Stíny naneste na víčko opět pomocí prstů. Pokud chcete matným stínům dodat glanc, pomůže vám lesk na rty. Čím je tekutější, tím déle barevný a lesklý výsledek vydrží.

Produktové tipy:

1. Pastelové. Jemné pastelové odstíny od světlých až po tmavé a od matných až po třpytivé najdete v očních stínech s.he stylezone Quattro (odstín 165/235). 2. Čtyřnásobné. Oční stíny s.he stylezone Quattro (odstín 165/250) nabízí čtyři trendy libovolně kombinovatelné odstíny.

 

Podtrhněte svůj pohled

Ani oční linky se v této sezóně nedrží decentně zpátky a objevují svůj nový potenciál. Zamiřte s nimi netradičně především na spodní víčka. Vodorovná čára v barevném akcentu tak hravě podtrhne pohled.

Budete potřebovat:

 • barevnou tužku na oči
 • řasenku

Udělat linku na spodním víčku je bezesporu lehčí než na horním. Odstín, délka i šířka jsou variabilní. Sáhnout můžete po tekutých linkách i klasické tužce na oči. Důležité je nanést na horní řasy silnou vrstvu řasenky, zatímco ty spodní nalíčit jen slabě, nebo vůbec.

Produktové tipy:

1. Dechberoucí. Řasenka trend IT UP N°1 se speciálním kartáčkem vytváří maximální zhuštění a objem bez slepení řas. 2. Cool. Vysunovací kajalová tužka na oči trend IT UP (odstín 032) snadno vytvoří precizní, dlouhotrvající linku.

Zajímavého výsledku také docílíte, pokud se nebudete snažit dodržet stejnou délku a šířku linek na obou očích.

Co je letos in? Prošmejděte instagram těch, které se nebojí jít s dobou

Nahoru
OKDalší informace