Menu

Bleskové vlasové kúry

Expresní péče pro vaši hřívu

Home » Krása » Péče o vlasy » Bleskové vlasové kúry - 02.2017

I naše vlasy občas potřebují ozdravit a načerpat novou sílu. Nemusí si však brát dlouhou dovolenou. Expresní vlasové kúry dokáží divy během pár minut.

Stejně jako pokožka i vlasy jsou po celý rok vystavovány nejrůznější zátěži. Dalo by se říct, že žijí v permanentním stresu. Sluneční paprsky i další rozmary počasí a negativní vlivy vnějšího prostředí jim dávají pořádně zabrat. A ani my sami je příliš nešetříme. Průměrně 156x za rok musí projít procesem mytí, fénování a stylingu. K tomu se často přidává ještě barvení nebo melírování, případně žehlení či jiné zkrášlující procedury. To všechno vlasy poměrně vyčerpává a narušuje jejich strukturu, takže se mohou začít třepit a lámat, působí mdle a matně.

BUCH TIPP Vaše vlasy si zaslouží tu nejlepší péči!

Nechte se inspirovat dalšími tipy pro zdravé a krásné vlasy.

Speciální kúra oživí unavené vlasy a znovu je rozzáří

Při péči o své tělo proto nezapomínejte ani na vlasy a občas jim navíc dopřejte hýčkající kúru. Nemusí přitom jít o časově náročnou proceduru. Expresní vlasové kúry rozvinou své blahodárné účinky již během několika málo minut. Podle přání a potřeby tak bleskurychle dodají objem, hydrataci nebo zářivý lesk, vitalitu, pružnost či hebkost a usnadní rozčesávání. Vysoce koncentrované účinné látky obsažené ve vlasových kúrách obalí poškozenou povrchovou vrstvu, tzv. kutikulu, jemným filmem, který hrubší texturu vlasů opět uhladí a zjemní. V lepším případě proniknou i dovnitř vlasových vláken, kde je mohou hloubkově ošetřovat a regenerovat. Každopádně jde o účinnou SOS pomoc s okamžitým efektem. Neváhejte proto vlasovou kúru vyzkoušet. Vaše vlasy Vám jistě poděkují a odvděčí se oslnivou krásou.

BUCH TIPP Zářivá barva

Ochranná minutová kúra Balea Professional intenzivně pečuje o barvené a melírované vlasy, zpomaluje vyblednutí barvy a dodává jim oslnivý lesk.

 

Nahoru
OKDalší informace