Menu

Barevný make-up pro zimní dny

Probarvěte si zimu rozverným líčením

Home » Krása » Barevný make-up pro zimní dny - 11.2018

Čím pošmournější a šedivější výhled se nám aktuálně naskytne při pohledu z okna, tím barevnější líčení si můžeme dopřát. Jako malířské plátno nám poslouží oči, rty i nehty.

Jakmile se začnou stromy zbavovat i posledních barevných listů a přírodu zahalí mlha, saháme automaticky po šedých svetrech, černých kalhotách a nevýrazném líčení. Barevné módní kousky schováme do skříně, kde je necháváme odpočívat, dokud teploty zase výrazně nevzrostou.

Ale protože zimní večery i měsíce bývají dlouhé, jsou to právě barvy, kdo nám může zvednout náladu. Nebojte, nemusíte se ihned uchýlit ke křiklavým odstínům, zimu spolehlivě probarví i jemně růžová, fialová nebo oranžová.

Otevřete barvám náruč

  • Barevné oční stíny není nutné nanášet na celé oční víčko. I pouze ve vnějším koutku vám udělají stejně dobrou službu.
  • Pokud se ještě necítíte ve výrazné rtěnce jistě, začněte postupně vrstvit a ztmavovat jednotlivé odstíny. Zvyknete si tak na jasnější barvu rtů a zároveň postupně dosáhnete požadované intenzity.
  • Bojíte se nepřehlédnutelně barevných nehtů? Nalakujte je nevýrazným odstínem a výraznou barvu naneste pomocí šablony jen na jejich část.
BUCH TIPP Precizní líčení

S trend IT UP rtěnkou v tužce Waterdrop (odstín 020) s aplikátorem ve tvaru kapky přesně vymalujete rty, bez nechtěných přesahů. Pečující olej z avokáda rty hydratuje a vanilkovo-kokosovo-karamelová vůně potěší vaše smysly.

BUCH TIPP Hedvábná tvář

Hedvábná. Pudrová tvářenka trend IT UP (odstín 055) s komplexem SymRepair®100 s Pseudo-Ceramidy, bisabololem a phytosterolem poskytuje vysoce účinnou ochranu pleti a rýžový škrob ji zmatňuje.

BUCH TIPP Svůdné rty

Svůdný. Lesk na rty Metal Glossys (odstín 40 mauve) od alverde zahalí vaše rty do svůdné barvy s kovovým odleskem. Přírodní kosmetika alverde s organickým arganovým olejem a kakaovým máslem rty zklidňuje a hydratuje.

Nahoru
OKDalší informace