Menu

ACTIVE BEAUTY měsíce: Blanka vun Kannon

Klíčové je zjistit, co je pro vás v životě opravdu důležité, a pak to žít

Home » Inspirace » ACTIVE BEAUTY měsíce: Blanka vun Kannon - 03.2020

Blanka Vun Kannon je poradkyně Feng Shui a zakladatelka Školy Harmonie. Ženám všech generací pomáhá začít si více věřit.

Co Vás přivedlo k Feng Shui?
Feng Shui jsem objevila v roce 2010, když jsem se po svatbě přestěhovala do bytu k manželovi a necítila jsem se tam dobře. Tehdy jsem si koupila první knížku o Feng Shui a začala podle ní harmonizovat náš příbytek. Myšlenka, že prostřednictvím domova můžu být tvůrkyní svého života, mě tak uchvátila, že jsem o pár let později Feng Shui vystudovala.

Proč jste se rozhodla založit Školu Harmonie?
Moje vlastní cesta k harmonickému životu byla poměrně trnitá, mimo jiné proto, že mi v mládí scházely znalosti o tom, jak si takový život vytvořit. Posláním Školy Harmonie je předávat dál, co jsem se naučila, a informovat o tom, jak žít šťastně a harmonicky v technologiemi dominovaném 21. století.

Existuje nějaký obecně platný návod na harmonický život?
K harmonickému životu je potřeba dlouhodobý soulad mezi touhami duše, tj. tím co je pro vás bytostně důležité, a vnějším životem. Pokud někde v hloubi duše toužíte malovat, ale už jste nedrželi 20 let štětec v ruce, třeba proto, že vaše kresby v dětství někdo zkritizoval, nebudete v harmonii. Klíčové je zjistit, co je pro vás v životě to opravdu důležité, a pak to žít.

Co se mohou účastníci naučit v programu Soul Coaching®, který pořádáte?
Soul Coaching® (v překladu „duše koučem“) je transformativní program, který pomáhá účastníkům sladit svůj život s touhami jejich duše. Účastníci se například naučí více vnímat svou jedinečnost a nesrovnávat se tolik s ostatními. Velká část programu se věnuje propouštění toho, co už ve svém životě nepotřebují, a to nejen věcí, ale také myšlenek a vztahových vzorců, které jim už nesvědčí. Odkud sama čerpáte energii, abyste ji mohla rozdávat ostatním lidem? V minulosti jsem si prošla syndromem vyhoření, takže teď si dočerpávání energie denně hlídám. Baterie dobíjím zejména kvalitním dlouhým spánkem, pravidelným cvičením Tai Chi a denním napojováním se na přírodu v blízkém parku.

 

 

BUCH TIPP Návrat domů

Kniha Návrat domů je o tom, jak se napojit na svou vnitřní moudrost a žít ze svého středu. Čtenáři v ní najdou lehce realizovatelné rady z oblasti posílení intuice, třídění nepotřebných věcí podle zásad Feng Shui, vědomého utváření domova, hospodaření s osobní energií a mnoho dalšího. Vydalo nakladatelství Smart Press.

Nahoru
OKDalší informace