Menu

Zazařte i bez slunce

10 tipů pro zdravé opálení

Home » Krása » Zazařte i bez slunce - 06.2018

Užíváte si naplno slunečných dní, ale vaše pleť svou pobledlostí stále vzpomíná na zimu? Pomozte jí přivítat léto. S námi zazáříte i bez slunce.

10 tipů pro perfektní letní pleť

1. Bronzer rovnoměrně naneste pomocí štětce na obličej, krk a dekolt. Poté přidejte druhou vrstvu na hřbet nosu, líce a čelo. Tato tři místa na obličeji se totiž vždy opálí jako první.

2. Před nanesením samoopalovacích produktů použijte peeling. Krouživými pohyby jej jemně vmasírujte do pokožky a dobře opláchněte. Až poté naneste samoopalovací krém. Výsledkem bude díky peelingu rovnoměrnější opálení.

Tip: Nepoužívejte olejový peeling, který zanechává na pokožce mastný film a zároveň ztěžuje samoopalovacím prostředkům obarvení svrchní vrstvy pokožky.

3. Samoopalovací kosmetiku nikdy nenanášejte na obočí a vyhněte se také linii podél vlasů. Po zapracování do pokožky si důkladně opláchněte ruce.

4. Pokud si plánujete opálit nohy, oholte je den předem. Pokožka bude uvolněná a výsledek rovnoměrný.

5. Jestliže toužíte spíše pouze po lehkém nádechu letního opálení, smíchejte samoopalovací přípravek s pleťovým krémem nebo tělovým mlékem.

6. Při nanášení samoopalovacího krému začněte na nohách a postupně jej roztírejte krouživými pohyby rovnoměrně do všech míst. Tím se vyhnete nepěkným mapám a tmavším skvrnám na různých partiích.

7. Opatrnost se vyplácí u kolen, chodidel a loktů. Čím více zrohovatělou kůži na nich máte, tím intenzivnější bude zbarvení. Tyto oblasti proto nejdříve zjemněte tělovým mlékem a až poté naneste samoopalovací krém.

8. Zašpinili jste se na nechtěném místě? Skočte rychle do vany. Když pokožku rychle navlhčíte, půjde z ní krém odstranit snadněji.

Tip: Máte ze samoopalovacího krému zahnědlé nehty? Jednoduše je vyčistěte vatovým tamponkem namočeným v citronové šťávě.

9. Po aplikaci počkejte alespoň 20 minut, než se oblečete. Teprve pak je totiž vše dostatečně zaschlé.

10. Samoopalovací prostředky nanášejte zhruba dvakráttřikrát týdně, abyste udrželi rovnoměrný výsledek co nejdéle.

BUCH TIPP Přírodní krása

alverde Sun samoopalovací emulze zanechá pokožku jemnou a hebkou. Propůjčuje jí rovnoměrné, zářivé a krásné opálení. Zároveň o ni intenzivně pečuje a hydratuje ji.

 

BUCH TIPP Snadná aplikace

SUNDANCE samoopalovací sprej na tělo a obličej vám pomůže získat přirozené a rovnoměrné opálení již za několik hodin. Pečující účinné složení zanechává pokožku pružnou a sametově hebkou. Aplikace je možná z jakékoliv pozice spreje.

 

BUCH TIPP Slunce ve tváři

Se samoopalovací přísadou do pleťového krému od SUNDANCE si snadno sama zvolíte, jak moc opálená chcete být. Naneste do ruky obvyklé množství přípravku pro péči o pleť, následně přidejte 3-5 kapek koncentrátu a dobře promíchejte. Naneste rovnoměrně na vyčištěnou pleť a nechte dobře vstřebat. Zdravě opálená tvář je na světě raz dva!

 

BUCH TIPP Dokonalý finiš

Hedvábně jemný trend IT UP bronzer Natural Glow (odstín 15) osvěží pleť, a dokonce zamaskuje drobné nedostatky. Obsahuje světlo odrážející pigmenty pro optické zakrytí nerovností pleti a její sjednocený vzhled.

 

Nahoru
OKDalší informace